ÖDÜYO NEDİR ?

Ödüyo; birlikte çalıştığınız müşteri veya bayilerden gerçekleştirmek istediğiniz tahsilatlarınızı kolaylıkla ve zamanında almanızı sağlayan bir ödeme alma sistemidir. Fiziki pos, çek ya da nakit gibi geleneksel tahsilat yöntemlerini geride bırakmış, sisteminize uyarlanabilir özellikleriyle tamamen yenilikçi bir yapıya sahiptir. Zengin  ödeme seçeneklerine sahip Ödüyo ile SMS ve e-mail göndererek 7/24 kesintisiz ödeme alabilir, tahsilatlarınızın yanı sıra müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ÖDÜYO NASIL KULLANILIR?

Ödüyo kullanmaya karar veren firma için firmaya özel bir ödeme sayfası açılır. Firma bu sayfa üzerinden tahsilat gerçekleştireceği müşteri ve bayi kayıtlarını görüntüleyebilir. Dilediği ödeme seçenekleri ve türleriyle tahsilat gerçekleştirmek istediği müşteri veya bayilerine sms ve e-mail bildirimleri gönderebilir. Ödeme bildirimi alan müşteri ve bayiler gelen link üzerinden dilediği bir kartla ödemesini gerçekleştirir. Ödeme yapıldığı anda tahsilat makbuzları , ödeme sağlayan kişiye ve firmaya gönderilir. Bu şekilde firma yaptığı tahsilatları görüntüleyebilir ve takip edebilir. Ödeme bildirimi almadan dilediği zaman ödeme yapmak isteyen müşteri veya  bayiler firma için açılan sayfa üzerinden serbest ödeme ile dilediği şekilde ödeme gerçekleştirebilir ve yaptığı ödemeleri takip edebilir.

NEDEN ÖDÜYO KULLANMALIYIM?

-Bütün banka sanal posları entegre edilmiş bir sistem olan ödüyo sayesinde bütün tahsilatlarınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

-Sisteminize uyarlanmış yapısıyla tahsilatlarınızı takip etmenize gerek kalmaz zamandan tasarruf sağlarsınız.

-Birden fazla ödeme seçeneğiyle tahsilatlarınızı planlayabilir müşteri veya bayilerilerinize ayrıcalık sunabilirsiniz.

-SMS ve e-mail yoluyla ödeme planlarınızı gönderebilir anında tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

-Geleneksel ödeme yöntemlerine harcadığınız masraflardan ve zaman kaybından kurtulup daha ekonomik bir sisteme sahip olabilirsiniz.

-Çoklu ödeme kolaylığı sayesinde birden fazla kartla ödeme alabilir müşterilerinize veya bayilerinize rahatlık sağlayabilirsiniz. Bu sayede tercih edilen bir kurum haline gelebilirsiniz.

-Toplu SMS veya e-mail gönderme seçenekleriyle tek seferde birden fazla tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*