ÖDÜYO İLE TEK EKRANDAN BİRDEN FAZLA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREREK PRATİK ŞEKİLDE TAHSİLATLARINIZI YÖNETİN!

Link ile pratik tahsilat                                                             

Ödüyo ile zengin ödeme seçeneklerinden faydalanarak dilediğiniz şekilde ve dilediğiniz miktarlarda müşterilerinize kolay ödeme imkanları sunarak tahsilat yapmak çok kolay. Size uygun ödeme yöntemi ve koşulları belirledikten sonra ödeme bildirimlerinizi SMS veya E-mail üzerinden link göndererek müşterilerinizden ödeme alın.

Ödüyo’nun Güçlü Entegrasyonuyla, Yeni Bir Portal Kullandığınızı Bile Fark Etmeden, Tüm İşlemleri Alıştığınız Şekilde Yapmanın Rahatlığını Yaşayın

ERP entegrasyonu sayesinde tüm işlem hareketleri otomatik olarak muhasebe kayıtlarına işlenir. Gerçekleşen her ödeme, yönetim paneli üzerinden anlık olarak takip edilebilir. Ayrıca işlem dökümlerinin ve çeşitli raporların analizi açısında da kolaylıklar sağlar. Sistemlerinizde satış veya verilen hizmet bazlı oluşan Fatura, irsaliye, Sipariş Teknik servis formlarını da Ödüyo portal’a aktararak fiş bazlı veya bakiye bazlı tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Periyodik Ödeme Asistanınızla Tahsilatlarınızı Artık Takip Etmek Zorunda Değilsiniz

Size sunulan başka bir kolaylık olan periyodik ödeme özelliği, düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğiniz tahsilatlar için vazgeçilmez bir ayrıcalık. Periyodik ödeme tanımlamak istediğiniz müşterinizin günlük, haftalık veya aylık olarak aralığını, belirlediğiniz aralıklarda ödemesi gereken periyodik tutarı ve daha sonra tanımlamak istediğiniz detayları belirledikten sonra periyodik takvim otomatik bir şekilde oluşur. Daha sonra günü gelen ödemeler için otomatik bildirim, tahsilat gerçekleştiği takdirde makbuz kendiliğinden oluşur. Ödüyo bu süreci sizin hiçbir müdahaleniz olmadan da takip ederek  iş yükünüzü hafifletir.

Gönderilen  Ödemelerin Kolay Takibi

Yapılan e-mail ve SMS ödemelerin takibi, Periyodik Ödemenin Süreci, serbest ödeme üzerinden yapılan ödemelerin aktarım durumu, Yanlış yapılan ödemeler için iptal ve iade işlemleri , Tekrar mail ve SMS gönderme imkanını tek bir sayfadan yönetin.

Ödüyo İle Aynı Anda Yüzlerce Tahsilat İşlemini Tek Tıkla Yapın

Ödüyo ile aynı anda yüzlerce tahsilat işlemini tek tıkla yapabilirsiniz. Müşteri bilgisi, birimi, taksit bilgisi gibi işlem kalemlerini excel ekranından kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Excel dosyasını tamamladıktan Ödüyoya yükleyerek excel üzerinden tuttuğunuz kayıtlarınıza pratik şekilde bireysel veya toplu ödeme tanımlayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*