Günümüz Dünyasında Gelişen Teknoloji İle Ödeme Ve Tahsilat İşlerinizi Mobilden Kolayca Yapmak Artık Mümkün!

Teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşan mobil cihazlar gün içerisinde yanımızdan hiç eksik etmediğimiz ve en çok kullandığımız araçlar haline geldi. Bununla birlikte birçok işi mobil cihazlarla halletmek hem zaman tasarrufu hem de kolaylık açısından oldukça önemli. Bu noktada size sunulan Yeni ve güvenilir bir teknoloji olan online tahsilat platformu Ödüyo ile mobil cihazlardan her türlü tahsilat ve ödeme işlemlerini yapmak oldukça kolay. Sunduğu bu yeni nesil sistem ile alışılagelmiş yorucu detaylardan kurtararak pratik ve güvenilir bir şekilde tüm ödeme ve tahsilat işlemlerinizi mobil cihazlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikle Bayiler , alt bayiler, çalışanlar , müşteriler , toptancı ve esnafların sorunlarından biri olan tahsilat ve ödeme işlerini Ödüyo online tahsilat sistemi ile siz değerli müşterine sunuyor ve artık yorucu tahsilat işlerinden sizi kurtarıyor. Tüm bankalara entegre edilmiş poslarla komisyon ücretleri ve entegrasyon süreci olmadan evde, dışarıda, iş yerinde fark etmeksizin dilediğiniz zaman mobilden ödeme bildirimleri gönderebilir ve mobilden kredi kartıyla tahsilat işlemlerini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Mobil Tahsilat Güvenliği

Mobil tahsilat işleriniz Ödüyo 3D Secure ve 256 Bit SSL ile müşterilerinizin , bayilerinizin kişisel verilerini sizin için korur, Bulut alt yapısı sayesinde verilerinizi güvenle saklayarak onların kaybolma olasılığını ortadan kaldırır.

Ödüyo İle Mobilden Tahsilat Nasıl Gerçekleşir?

Ödüyo zengin ödeme ödeme planlarıyla SMS ya da E-mail ile ödeme bildirimlerinizi mobil cihazlara gönderebilirsiniz, Gönderilen bu link üzerinden müşterileriniz, mobil üzerinden gelen SMS ve E-mail yoluyla ödemelerini yapabilirler. Sizde bu sayede tahsilatınızı hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz ve tahsilatlarınız kullandığınız cari muhasebe kayıtlarına işlenir ve sizi iş yükünden kurtararak müşterilerinize otomatik tahsilat makbuzları gönderilir. Yapılan tahsilatları makbuzlar ve size gelen bildirimlerle de mobilden takip edebilirsiniz.

Mobil Tahsilat Avantajları

-Müşterilerinize temassız ve hızlı ödeme yapma ayrıcalığı sunar.

-Tüm bayi ve Şubelerinizi tek noktadan takip ederek nakit akışınızı hızlandırır ve kontrol altına alır.

-İş saatleri dışında da ödeme alarak 7/24 hizmet sunar.

Çalışanlarınız ve müşterileriniz de mobil tahsilatı kullanarak Ödüyo ile tüm bu imkanlardan yararlansın.!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*