Banka Entegrasyonu Nedir?

Banka entegrasyonu küçük, orta ve büyük ölçekteki firmaların işlerini kolaylaştırmak ve tüm banka hesap hareketlerini tek bir ekranda görmek için kullanmış olduğu entegrasyon sistemidir. Bu sistemlerin en büyük avantajları hesaplarınıza giriş çıkış nakit akışını kolaylık takip etmeniz, Muhasebe programı kullanıyorsanız birkaç işlemle giriş çıkış nakit akışınızı muhasebeleştirme, zamandan tasarruf ve işletmeler için güvenlik sorunlarını ortadan kaldırılmasıdır.

 

             Ödüyo Banka Entegrasyonu Nedir?

Ödüyo Banka tek bir panel üzerinden çalıştığı için banka hesaplarına ayrı ayrı giriş yapmanıza gerek kalmadan zamanı verimli kullanarak tüm bankaların hesap hareketlerini, hesap durumlarınızı günlük-haftalık-aylık olarak anlık grafik raporları ile görüntüleyebilir, bir önceki günün devir bakiyesi ile anlık bakiyeyi takip edebilirsiniz. Tüm lokasyonlardan, masaüstü ve mobil cihazlarınızla sisteme online olarak erişebilir, hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Banka hesaplarınız da gerçekleşen tüm havale/eft hareketlerini anlık görebilir ve istediğiniz kişi veya kişilere e-posta ile aynı anda bildirimde bulunabilirsiniz.

 

Ödüyo Türkiye’de faaliyet gösteren 17 banka ile sorunsuz bir şekilde entegre çalışıyor sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak veya demo hesabınızı oluşturmak için bizimle  buradan iletişime geçebilirsiniz.

 

             Ödüyo Banka Entegrasyonu Avantajları Nelerdir?

 

 • Tüm bankaların hesap hareketlerinin tek ekranda görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlar.
 • Tüm bankalardaki anlık bakiyeleri gösterir.
 • Gün sonu kapanış bakiyelerini raporlar.
 • Döviz hareketlerini ve döviz bakiyelerini gösterir.
 • Anlık döviz kuru sayesinde tüm varlıkların istenilen para birimi cinsinden karşılığını verir.
 • Sınırsız sayıda banka hesabını dinleyebilir.
 • Aynı bankadaki farklı hesapları da dinleyebilir.
 • Tüm bankalar ile entegre çalışır.
 • Multi Processing yapısı sayesinde aynı anda gelen binlerce ödemeyi saniyeler içinde işleyebilir.
 • Vadeli – Vadesiz, Çek, POS, Kredi ve Senet hesaplarınızdan anlık haberdar olun.
 • Döviz ve emtia hesaplarını gerçek zamanlı takip edin.
 • Gelen/giden hareketlerin başka bir işlemi otomatik tetiklemesini sağlayın.
 • Tüm banka hesap hareketlerini excel ya da pdf ile çıkarabilirsiniz.

 

             Banka Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Banka Entegrasyonu mevcut olarak çalışmış olduğunuz bankalar ile iletişime geçerek banka entegrasyon formunu ileterek başvuru yapabilirsiniz 1-5 iş günü içerisinde bankalar genellikle dönüş yapıyor. Bankaların iletmiş olduğu kullanıcı adı ve şifreler ile banka entegrasyon işlemlerini başlatıyoruz bu kısımda Ödüyo olarak kullanıcı adı ve şifreleri bankalardan aldıktan sonra tüm entegrasyon süreçlerini biz sizin yerinize yönetiyoruz. Sizin açınızdan artık yapılması gereken bir işlem kalmıyor arkanıza yaslanıp tüm banka hesaplarınıza ait Havale, Eft Çek ve Senet Tahsilatı, Kredi kartı pos fişleriniz gibi işlemleri tek bir ekranda istediğiniz yerden istediğiniz zamanda erişebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.