BLOG

Temassız Çağ İçin Dijital Dönüşümler: Online Tahsilat Yazılımı

Covid-19 salgını ile dijitalleşme çok daha hızlanarak geliştiğini Microsoft CEO’su Satya Nadella da 30 Nisan 2020’de şu şekilde ifade etmişti; “İki ay içerisinde iki yıllık dijital dönüşüm yaşandığını gördük. Uzaktan takım çalışması ve öğrenimden, satış ve müşteri hizmetlerine, kritik bulut altyapısı ile güvenliğe kadar her gün müşterilerimizle beraber çalışıp, onlara her şeyin uzaktan yapıldığı bir … Continue reading Temassız Çağ İçin Dijital Dönüşümler: Online Tahsilat Yazılımı

Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Ödüyo (B2B) Bayi Ağı Yönetim Sistemi, birden fazla bayi ve alt bayilerinizin fiziki pos maliyetini sıfıra indirirken tek bir sanal pos ile tüm nakit akışını kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Bayinizin ve alt bayilerinin aynı cari karta bağlı olması sayesinde tahsilatları ERP/muhasebe yazılımınıza işlemenize gerek kalmaz. 7/24 hizmetinizde olacak E-Tahsilat sistemimiz ile yapılan tahsilat işlemlerinizi … Continue reading Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Sanal Pos Nedir?

SANAL POS NEDİR? POS (Point Of Sale) Cihazı, alınan bir mal veya hizmet karşılığında yapılan ödemelerin kredi ya da banka kartları aracılığıyla yapılmasını sağlayan tahsilat sistemidir. Sanal POS ya da diğer adıyla VPOS (Virtual Point Of Sale) ise bu sistemin sanal ortama uyarlanmış halidir. Burada yapılan alışveriş sonucu ortaya çıkan mal veya hizmet bedeli alıcının … Continue reading Sanal Pos Nedir?

Call Now Button