Ödüyo Satış Ortaklığı

Ödüyo Satış Ortaklığı;

Yeni Nesil Online Çözümlerimiz İle Şirketlerin Dijital Dönüşümüne Sizde Katkı Sağlayın.

Ödüyo, bilişim sektöründeki yıllanmış tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla Online çözümlerine bir yenisini ekledi, ERP& Muhasebe Yazılımları ve tüm bankalar ile tam entegre çalışan Ödüyo Online Tahsilat Sistemleri firmaların para akışını yönetebilmesi için bir çok dijital çözüm sunmaktadır.

Eğitim Dokümanları

Ürettiğimiz her çözümün paneli için görsel destekli dokümanlar ve ücretsiz ulaşabileceğiniz eğitim dokümanları hazırladık.

Profesyonel Destek

Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 ve hafta sonu 10:00 – 15:00 saatleri arasında satış ve teknik konularda destek hizmeti vermekteyiz.

Eğitim Videoları

Tüm çözümlerin panellerini, kurulum aşamalarını ve ödeme yöntemlerini anlattığımız ücretsiz eğitim videoları hazırladık.

Ödüyo

Çözümlerimiz

ODUYO12
BEYZA ODUYO EKSTRE
BEYZA ODUYO JET
BEYZA ODUYO B2B

Firmaların müşterilerinden ve bayilerinden diledikleri yer ve zamanda sanal pos ile tahsilat alabilmeleri için geliştirilen Ödüyo Online Tahsilat Sistemi ürünümüz, ERP& Muhasebe yazılımlarına, ayrıca tüm bankalara ve aracı kurumlara da tam entegre çalışmaktadır.

Ödüyo Ekstre bir veya birden fazla banka hesaplarınızı, hesap hareketlerini ve bakiye durumlarını tek bir panel üzerinden izlemenizi, kontrol etmenizi, kullanıcılara yetkiler vermenizi, raporlamanızı ve paylaşmanızı sağlayan zamandan tasarruf etmeniz için tasarlanmış bir finansal platformdur.

Ödüyo Jet Muhasebe ya da ERP yazılımı kullanmayanlar için ürettiğimiz carilerinizi Excel ile aktarmanızı sağlayan aynı zamanda müşterilerinize borç/alacak fişi de oluşturabildiğiniz size özel sunucular sayesinde sınırsız link ile ödeme alabilmenin tadını çıkaracağınız Online Tahsilat Sistemidir.

Ödüyo B2B, Online B2B Tahsilat Sistemidir. Bayi ve alt bayileri fiziki pos maliyetinden kurtarır, bayi ağını ve para akışlarını gelişmiş tablolar ile görüntüleme/raporlama imkanı sağlar. Bayileri ve onların alt bayilerini tek bir cariye bağlayarak nakit akışını destekler ve tahsilat işleme yükünden kurtarır.

Satış Ortaklığı İle Devamlı Kazanç Sağlamak İster Misiniz?