Ödüyo

.

Bayilerden Tahsilat

Tüm tahsilatlarınızı bayilerinizle birlikte tek yerden pratik bir şekilde yönetin!

Sizinle birlikte satış ortaklarınızın da Ödüyonun avantajlı fırsatlarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sisteminize entegre ettikten sonra ana bayi ve alt bayiler için alt kullanıcı ve şifre tanımlayabilirsiniz. Bayi ve alt bayiler onlar için tanımlamış olduğunuz kullanıcılarla kendi sanal poslarını kullanarak tahsilat işlemlerini gerçekleştirir. Böylelikle tek bir sistem üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

.

Parçalı Ödeme Kolaylığı

Birden fazla kartla yapılan ödeme kolaylığıyla tahsilat sorunlarınızı ortadan kaldıralım!

Özellikle yüksek tutarlı ödemeler için tasarlanan parçalı ödeme hizmetiyle müşterileriniz kartlarının limitine göre göndermiş olduğunuz ödeme tutarını dilediği şekilde parçalayıp dilediği kartla ödeme gerçekleştirebilir. Sizde Ödüyonun size sunduğu hizmetleri müşterilerinize sunun ayrıcalıklardan faydalanın.

Size Özel Tasarımlar

Sizin İçin Tasarlanmış Bir Sistemle Zamanında Ödeme Almak İstemez misiniz?

Ödüyo; sisteminize entegre edilebilir yapısıyla tamamen size özgü tasarlanabilir bir sistemdir. Ödüyo portal’ı kurumsal kimliğinize, görsel markalama ve tasarım unsurlarınıza uygun olarak özelleştirir. Tasarım çalışması tamamlandıktan sonra şirketinize özel alan adı(firmaadi.oduyo.com.tr) ile yönlendirme yapılabilir. Bu sayede tahsilat gerçekleştirmek istediğiniz müşteri veya bayilerden kendi kimliğinizle ödeme alabilirsiniz.

Pos Barındırma Kolaylığı

POS’unuzu Ödüyo portala entegre edin, tüm kredi kartlarından dilediğiniz koşullarda tahsilatlarınızı pratik şekilde yapın!

Ödüyo Portal’a kendi sanal POS entegrasyonunuzu kolaylıkla yapılabilirsiniz. Böylece, bayi ve müşterinizden tahsilatlarınızı kredi kartı ile rahatlıkla yapabilir ve kendi banka anlaşma koşullarınız ile tahsilat yapmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

 

 

.

Müşterilerden Tahsilat

POS’unuzu Ödüyo portala entegre edin, dilediğiniz koşullarda tahsilatlarınızı yapın!

Firmanızın hizmet vermiş olduğu müşterilerden tahsilatlarınızı birden fazla ödeme seçeneği ve ödeme türleriyle sanal posunuz üzerinden yapabilirsiniz. Sisteminize entegre edilebir yapısıyla müşteri bilgilerinizi Ödüyoya aktarıp dilediğiniz ödeme planlarıyla dilediğiniz sayıda müşteriden tahsilatlarınızı sms veya e-mail bildirimi sayesinde rahatlıkla yapın.

 

Periyodik Tahsilat

Günü gelen ödemeleri sizin yerinize Ödüyo takip etsin ve tahsilatlarınızı gerçekleştirsin.

Ödüyo ile hizmet verdiğiniz müşteri ve bayilerinize günlük, haftalık, aylık veya yıllık olacak biçimde ödeme planı hazırlayabilirsiniz. Ödeme planı hazırladığınız müşteri veya bayilerinizin süreçlerini ödüyo sizin için takip eder ve zamanı gelen tahsilatlar için otomatik mail gönderir. Yapılan tahsilatlarınızı kayıt altına alır ve tahsilat makbuzunu oluşturur.

Sms ve E-mail İle Tahsilat

Link göndererek dilediğiniz zaman tahsilat yapmak istemez misiniz?

Periyodik ödeme

Serbest ve tutar girerek ödeme

Taksitli ödeme

gibi size kolaylık sağlayan  zengin ödeme seçenekleriyle sms veya e-mail bildirimi gönderip tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra toplu e-mail seçeneğiyle birden fazla kişiye tek seferde ödeme bildirimi toplu şekilde tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

DİA Entegrasyonu

Ödüyo’nun esnek API altyapısı, satış, muhasebe, ERP sistemleri ve diğer 3. parti yazılımları rahatlıkla entegre etmeye olanak tanıyor.

DİA ile sanal poslarınızı entegre eden ve link ile tahsilat yapılmasını sağlayan “Ödüyo” portalı ile  kolayca cari bakiye, vade bakiye, fatura, sipariş ve servis hizmet yönetiminde oluşan alacaklarınızı fiş bazlı link gönderebilir ve müşterilerinizin gerçekleştirdiği ödemeleri doğrudan DİA’ya aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 

MİSYONUMUZ

Teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanarak, işletmenizin ölçeğini arttırmanızı sağlayacak kaliteli ve güvenilir ödeme platformları geliştirmek.

VİZYONUMUZ

Günden güne artan ihtiyaçlar doğrultusunda size en uygun çözümler sunan sektörün öncü firması olmak.

STRATEJİLERİMİZ

Teknolojiyle birlikte güncellenmek

Büyümek

Verimli olmak

23

PROJELERİMİZ

145

İŞ ORTAKLARIMIZ

91

REFERANSLARIMIZ

547

KULLANICILARIMIZ

Call Now Button