Sanal Pos Entegrasyonu nedir?

Sanal POS Entegrasyonu Nedir?, İnternet üzerinden yapılan satışlarda kredi kartı, debit kartla ödeme imkanı sunmaktadır. Entegre olunabilen yazılım alt yapısı ile E-Ticaret ve Ödüyo Online Tahsilat Yazılımı entegrasyonu hızlıca yapılabilmektedir. Sanal POS Entegrasyonu ile Visa, Mastercard ve American Express ve CUP (China Union Pay) logolu kartlarla ödeme alınabilmektedir. Bankalara başvuru yaparak kolayca Sanalpos nasıl alınır.

SANAL POS NEDİR?

POS (Point Of Sale) Cihazı, alınan bir mal veya hizmet karşılığında yapılan ödemelerin kredi ya da banka kartları aracılığıyla yapılmasını sağlayan tahsilat sistemidir.

Sanal POS ya da diğer adıyla VPOS (Virtual Point Of Sale) ise bu sistemin sanal ortama uyarlanmış halidir. Burada yapılan alışveriş sonucu ortaya çıkan mal veya hizmet bedeli alıcının hesabından, satıcının hesabına sanal ortamda aktarılır.

SanalPos Nasıl alınır?

Sanal POS hizmetinden yararlanabilmek için ülkemizdeki bankalardan veya BDDK tarafından onaylı ödeme kuruluşlarından başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca sanal POS başvurusunda istenen bir takım evrakları (nüfus cüzdanı örneği, vergi levhası, ortaklık sözleşmesi, imza sirküleri gibi) tamamlamanız gerekmektedir.

Sanal POS başvurusu belli bir süreç içerisinde banka tarafından onaylandıktan sonra bankanın size yolladığı bilgilerin Ödüyo Online Tahsilat sitenizde kurulu olan Sanal POS modülü sayesinde sisteme entegrasyonu sağlanır. Böylelikle 7/24 Online Ödeme alabilirsiniz.

Sanal Pos Alma Şartları Nelerdir?

  • SSL Sertifikası: Ödeme esnasında gönderilen kişisel bilgilerin gizliliğini korumak adına yapılan bir şifreleme yöntemidir. Bu şifrelemeyi sağlayan özel anahtarlar vardır ve bu anahtarlar uluslararası güvence altındadır. Bu nedenle SSL sertifikası, firmayı ve firma müşterilerini güvence altına almak için son derece önemlidir.
  • Sözleşmeler: üyelik sözleşmesi, müşteri sözleşmesi, satış sözleşmesi, iade ve iptal sözleşmeleri
  • Web Sitesi Durumu: Sanal pos başvurusunun yapıldığı sitenin firmaya ait bilgilerle hazır durumda ve ödeme işlemlerinin sorunsuz şekilde çalışıyor olması gerekmektedir. 

Sanal Pos Almak İçin Aşağıdaki Bankalar İle Görüşebilirsiniz.

Akbank Sanal Pos Başvuru

Ziraat Bankası Sanal Pos Başvuru

Garanti Bankası Sanal Pos Başvuru

Halk Bankası Sanal Pos Başvuru

Ödüyo Online Tahsilat Yazılımı paketlerine ek ücret talep etmeden Ücretsiz SSL Sertifikası, Sizin firmanıza özel hazırlanmış sözleşmeler ile birlikte Ön yüz tasarımı ve güvenli altyapısı ile son teknoloji Web sitenizi size sunar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.