BLOG

Sanal Pos Entegrasyonu Nedir? Sanal Pos Nasıl Alınır?

Sanal Pos Entegrasyonu Nedir? Sanal Pos Nasıl Alınır?

Sanal Pos Entegrasyonu nedir? Sanal POS, İnternet üzerinden yapılan satışlarda kredi kartı, debit kartla ödeme imkanı sunmaktadır. Entegre olunabilen yazılım alt yapısı ile E-Ticaret ve Ödüyo Online Tahsilat Yazılımı entegrasyonu hızlıca yapılabilmektedir. Sanal POS Entegrasyonu ile Visa, Mastercard ve American Express ve CUP (China Union Pay) logolu kartlarla ödeme alınabilmektedir. SANAL POS NEDİR? POS (Point … Continue reading Sanal Pos Entegrasyonu Nedir? Sanal Pos Nasıl Alınır?

ZİRAAT BANKASI SANAL POS BAŞVURU VE KURULUM KILAVUZU

ZİRAAT BANKASI SANAL POS BAŞVURU VE KURULUM KILAVUZU

ZİRAAT SANAL POS  Firmanızın tahsilatlarını internet üzerinden güvenli bir şekilde yapabilmenizi, E- Ticaret yapıyorsanız satışların karşılığını yine kredi kartlarından tahsil etmenizi sağlayan ZİRAAT Sanal POS hizmetinden yararlanabilirsiniz. ZİRAAT SANAL POS NASIL ALINIR? Sanal pos alabilmek için öncelikle işletmecinin bankaya başvuru yapması gerekir.  Başvuru Adresi; https://www.bankkartpos.com.tr/ Yapılan bu başvuruda talep edilen evrakların listesi aşağıdaki gibidir. Sanal … Continue reading ZİRAAT BANKASI SANAL POS BAŞVURU VE KURULUM KILAVUZU

B2B İş Modeli Nedir?

B2B İş Modeli Nedir?

B2B İş Modeli Nedir, Özellikleri Nelerdir? Günümüz iş dünyasında artık mal ve hizmetlere gelen talepler sınır tanımıyor. Bunun sebebi ise artık bir hizmet satın almanın oldukça kolay olması. Tüketiciler, nerede olursa olsun oturduğu yerden bile herhangi bir ürünü veya hizmeti satın alabilmektedir. Tabii bu satın alma işlemi her zaman direkt olarak tüketici ve üretici arasında … Continue reading B2B İş Modeli Nedir?